Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Bituminės Čerpės

Bituminės čerpės RUFLEX – tai tobula stogo danga.

Ji atrodo puikiai net ilgus dešimtmečius, idealiai saugo namą nuo kritulių, temperatūros pokyčių ar garso. Jos gamybos eigoje nėra naudojama jokių aplinkai kenksmingų medžiagų, pvz., šlako.

Didžiulis formų bei spalvų pasirinkimas leis sukurti tokį namo stilių, kokio pageidaujate, o montavimo paprastumas džiugiai nustebins net ne profesionalus.

Turime visas būtinas komplektuojamąsias detales, galime nudžiuginti jus greitais pristatymo terminais ir palankiomis kainomis.

Bituminės čerpės - tai stogo danga, plačiausiai naudojama Šiaurės Amerikoje, bet sparčiai keičianti ir Europos stogų dengimo tradicijas. Vis daugiau stogų yra dengiama būtent bituminėmis čerpėmis. Bituminėmis čerpėmis dengta stogo konstrukcija, iš dalies primena “sumuštinį”, danga sukuria tiek estetinį vaizdą, tiek saugumo jausmą, nes stogo padengimas gaunamas itin storas ( OSB plokštė + paklotas + čerpelės).
Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. RUFLEX bituminėms čerpelėms gamykla suteikia 35 metų garantiją, kuri patvirtinama sertifikatais bei yra apdrausta draudimo kompanijos. Kadangi RUFLEX bituminės čerpelės yra gaminamos naudojant modifikuotą bitumą, jos  yra ilgaamžės, lankščios, elastingos, patvarios.

Bituminės Čerpės

Naudokite visus būtinus priedus.

Tik teisingai sumontuotas stogas garantuos jums ramybę ir saugią užuovėją ilgus dešimtmečius.

Stogui, kuris dengiamas bituminėmis čerpėmis, reikės ir bituminių klijų, dangos sąlajoms, specialių cinkuotų vinių plačiomis galvutėmis, hidroizoliacinio pakloto, pritaikytų skardos lankstinių, kraiginių čerpių, ventiliacinės sistemos bei geros lietaus nuvedimo sistemos.

Visa tai galime jums pasiūlyti greitai ir nebrangiai.

Bituminės Čerpės

Sutaupykite savo laiko ir išlaidų, leisdami reikalingus medžiagų kiekius apskaičiuoti mums. Mes pateiksime tikslius stogo dangos ir papildomų būtinų medžiagų kiekius ir 

galutines kainas. 

Jums tereikia pateikti tikslius stogo matmenis, o visą likusį darbą atliksime mes. 

Kad tobulas bituminių čerpių RUFLEX stogas jums tarnautų ilgus dešimtmečius ir džiugintų tiek puikia išvaizda, tiek ir priežiūros paprastumu,vadovaukitės mūsų rekomendacijomis ir sumontuokite stogą, kuris atitiks aukščiausius reikalavimus.