Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Montavimo instrukcija

Šios bituminės čerpelės – tai tobula stogo danga, kuri neapkrauna stogo konstrukcijos, yra paprasta montuoti, džiugina savo spalvomis ir patikimai saugo pastatą ilgus metus. Šiai dangai suteikiama net 35 m. garantija!

Ja rekomenduojame dengti stogus, kurių nuolydis ne mažesnis nei 1/5 (nuo 11,3° iki 90°). Ji tinkama ir ypatingų architektūrinių formų stogams. 

Visas montavimo rekomendacijas ir techninius reikalavimus rasite spustelėję nuorodą >>>

Technine informacija

Norime, kad tobulas bituminių čerpių RUFLEX stogas jums tarnautų ilgus dešimtmečius ir džiugintų tiek puikia išvaizda, tiek ir priežiūros paprastumu. Vadovaukitės mūsų rekomendacijomis ir sumontuokite stogą, kuris atitiks aukščiausius reikalavimus.

Plačiau >>>

Technine informacija

Įsirengdami savo namo stogą ne visi aklai pasitikime tik statybininkais. Neretai norime sužinoti ir patys, ar mums siūlomi stogo dengimo variantai ir atliekami darbai iš tiesų yra geriausias pasirinkimas. Galų gale, nemažai žmonių mažesnės apimties stogus nori uždengti ir patys savo jėgomis, nors neturi jokios stogo dengimo patirties. Ir tai yra įmanoma užduotis – ypač kai kalbame apie stogo dengimą bituminėmis čerpėmis RUFLEX. Jų montavimas nėra sudėtingas – tereikia atidžiai vadovautis instrukcija, o jei kas neaišku, mes tikrai esame pasirengę jums padėti.

Tad į ką būtina atsižvelgti įsirengiant šlaitinį stogą?

Plačiau >>>

Technine informacija

Kuo RUFLEX bituminės čerpės yra pranašesnės už kitų gamintojų?

RUFLEX bituminių čerpių gamyboje yra naudojama speciali bitumo formulė. Gamyboje naudojamas tiek APP, tiek SBS bitumo modifikatorius leidžia pasiekti geriausias lankstumo, atsparumo temperatūroms ir ilgaamžiškumo savybes.  Pabarstui naudojamas tik 5 frakcijų bazaltas užtikrina tolygią granulių dangą ant viso čerpių paviršiaus. Pabarstui nėra naudojamas aplinkai kenkiantis šlakas, kurį naudodami dauguma kitų rinkoje esančių bituminių čerpių gamintojų siekia sumažinti gamybos kaštus. RUFLEX gamykla produkcijai suteikia 35 metų garantiją, apdraustą draudimo kompanijos. Danga yra sertifikuota Lietuvoje, atitinka EN 544 standartus, o techniniai duomenys yra itin aukšti.

Plačiau >>>