Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Įvairūs priedai

Jūsų stogas privalo būti tvirtas, atsparus ir tarnauti ilgus metus. Kad ir kokią dangą pasirinktumėte, svarbiausia vadovautis montavimo instrukcijomis ir naudoti visus rekomenduojamus priedus.

Mes puikiai suprantame, kaip darbus palengvina galimybė gauti visas reikiamas medžiagas ir detales vienoje vietoje. Todėl stengiamės pasiūlyti viską, ko jums gali prireikti stogo įrengimui. Susisiekite su mumis, padėsime sukomplektuoti visus būtinus priedus ir tinkamai apskaičiuosime jų kiekius.

Kraigo/karnizo čerpės, karnizo juosta


RUFLEX bituminių čerpių kolekcijoje taip pat rasite ir visas reikalingas komplektuojamąsias medžiagas, atitinkančias jūsų pasirinktą čerpių modelį ir spalvą. Būna, kad žmonės nežinodami apie šią galimybę, kraigo/karnizo dengimui pjausto paprastas čerpes, kad jos atitiktų reikiamą formą. Nesivarginkite, RUFLEX pagalvojo apie tai. Gaukite specialias kraigui/karnizui pritaikytas čerpes, o karnizams įrengti naudokite specialią karnizo juostą.

Kraigine cerpe

Hidroizoliacinis paklotas RUFLEX

Šis paklotas klojamas ant stogo pagrindo, prieš tvirtinant RUFLEX bitumines čerpes. Jis apsaugo stogo pagrindą ir visą stogo konstrukciją nuo išorės drėgmės poveikio ir užtikrina puikią garso izoliaciją. Tai gerokai prailgina jūsų stogo tarnavimo laiką ir užtikrina jo kokybę.

Hidroizoliacinis paklotas RUFLEX

Bituminiai klijai
Bituminiai klijai naudojami praktiškai visose sudėtingesnėse stogo dangos vietose, kur yra pažeidžiamas dangos vientisumas. Jais tepami hidroizoliacinio pakloto skersinio persidengimo vietos (ties išilginiu rulono kraštu yra savaime prilipanti juosta, kurios tepti klijais nereikia), šlaito kraštai, sąlajos, apie kaminą, stoglangius, antenos įvadus, ventiliacijos elementus ir pan. Bituminiai klijai sutvirtina stogo dangą ir užtikrina jos vientisumą, kokybę ir idealias hidroizoliacines savybes.

Bituminiai klijai

RUFLEX danga sąlajoms 

Ties kaminu ir tas vietas, kur susilieja du šlaitai, būtina padengti specialia danga sąlajoms. Ji užtikrina puikią hidroizoliaciją šiose itin sudėtingose vietose, todėl stogas tampa gerokai atsparesnis krituliams ir kitiems išorės poveikiams.

RUFLEX danga sąlajoms
Vinys

Vinys stogo dengimui

Vinys, specialiomis padidintomis galvutėmis, idealiai tiks RUFLEX čerpių tvirtinimui. Klojant vieną čerpę ant kitos, šios vinys paslepiamos aukščiau esančia čerpe, todėl jų nesimato. Tačiau jos būtinos kokybiškam bituminių čerpių stogo dengimui.

Skardos lankstiniai

Skardos lankstiniai dažniausiai naudojami vėjalenčių ir laštakių įrengimui. Galime pasiūlyti jums aukštos kokybės skardos lankstinius, kurie suteiks jūsų stogui tvirtumo ir užbaigtumo.

Priemonės nuo samanojimo

Mūsų klimato zona labai palanki samanoms veistis. Samanoja viskas, jei tik susidaro palanki terpė joms įsikurti: veja, takeliai, namo fasadas ir net stogas. Priemonė nuo samanų SUNAM STOP puikiai susidoroja ne tik su samanomis, bet ir su dumbliais. Ji priklauso biocidų grupei ir yra visiškai saugi aplinkai: tiek jautriam namo fasadui, tiek ir šalia klestintiems augalams. Kartą šia priemone apdoroję paviršių, samanas galėsite pamiršti beveik penkeriems metams!

Priemones nuo samano SUNAM STOP

„Sunam Stop“ – efektyvi priemonė kovai su vandens augalais (dumbliais), samanomis ir kerpėmis. Apdorojus priemone „Sunam Stop“, apnašos išnyksta per trumpą laikotarpį. Numatyta „Sunam Stop“ veikimo trukmė – iki ketverių metų. Tai priklauso nuo paviršiaus medžiagos ir jo savybių bei atliktų darbų kokybės. „Sunam Stop“ nepaveikia statybinių medžiagų.

  • Įvairių rūšių fasado paviršiams: dekoratyviniam tinkui, plytoms, akmeniui, plastikinėms dailylentėms, stiklui ir kt.
  • Visų rūšių stogo dangos paviršiams: bitumo malksnos, molio ir betono čerpės, metalinių stogų, šiferio pavidalo ir banguotų lakštų medžiagos, medinės malksnos, šiaudinių stogų, natūralaus akmens, stiklo, polikarbonatinės dangos ir pan.
  • Visų rūšių betono, akmens ir trinkelių paviršiams.