Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Bituminės čerpės

Ruflex Briss

RUFLEX lanksčiosios bituminės čerpės išsiskiria itin patraukliomis savybėmis – kokybe, kaina ir ilgaamžiškumu. Ši stogo danga ne veltui vadinama naujos kartos produktu – ją gaminant suderintos naujausios technologijos ir ekologiškumas. 

  • Jos gaminamos iš modifikuoto bitumo, o pagrindui naudojamas neaustinis stiklūnas. Jų dėka stogo danga tampa itin lanksti, tampri ir atspari temperatūros svyravimams.
  • Kokybiškas bitumas gaminamas tik iš geriausių naftos rūšių.
  • Pabarstui naudojamos tik natūralaus akmens – bazalto – granulės. Tai užtikrina spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą dėvėjimuisi.
  • Stabilią produkcijos kokybę garantuoja visiškai automatizuotas gamybos kontrolės procesas.

RUFLEX bituminių čerpių kokybė atitinka pačias griežčiausias ES ekologines normas. Tai saugi danga tiek žmogui, tiek jį supančiai aplinkai.

Bituminės čerpės – universalios, todėl jas galite naudoti tiek naujų stogų dengimui, tiek ir senų remontui. Lengvai uždengsite net ir sudėtingus įvairių formų – gyvenamosios, pagalbinės bei pramoninės paskirties – namų stogus, kurių nuolydis ne mažesnis nei 11º. Šios dangos privalumai: nesudėtingas klojimo būdas, atsparumas temperatūros pokyčiams, hermetiškumas bei nelaidumas garsui. Dangos ilgaamžiškumą gamintojas RUFLEX patvirtina suteikdamas net 35 metų garantiją.

RUFLEX siūlo šešias skirtingas bituminių čerpių kolekcijas, kurių formų ir spalvų įvairovė leidžia įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sprendimus. 

Ruflex Esten
Ruflex Ornami
Ruflex Sota
Ruflex Runa
Ruflex Tab