Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Naudinga informacija

Kuo RUFLEX bituminės čerpės yra pranašesnės už kitų gamintojų?

RUFLEX bituminių čerpių gamyboje yra naudojama speciali bitumo formulė. Gamyboje naudojamas tiek APP, tiek SBS bitumo modifikatorius leidžia pasiekti geriausias lankstumo, atsparumo temperatūroms ir ilgaamžiškumo savybes.  Pabarstui naudojamas tik 5 frakcijų bazaltas užtikrina tolygią granulių dangą ant viso čerpių paviršiaus. Pabarstui nėra naudojamas aplinkai kenkiantis šlakas, kurį naudodami dauguma kitų rinkoje esančių bituminių čerpių gamintojų siekia sumažinti gamybos kaštus. RUFLEX gamykla produkcijai suteikia 35 metų garantiją, apdraustą draudimo kompanijos. Danga yra sertifikuota Lietuvoje, atitinka EN 544 standartus, o techniniai duomenys yra itin aukšti.

RUFLEX gamykla yra viena naujausių Europoje. Aukštą gaminių kokybę užtikrina moderniausia pirmaujančių tiekėjų iš JAV ir Italijos įranga. RUFLEX gamykla priklauso EBSO organizacijai – tai pasaulinio lygio, prestižinė bituminių dangų gamintojų organizacija, į kurią įstoja, tik aukščiausius gamybos techninius duomenis rodančios, EN 544 standartą atitinkančios ir ne mažesnį nei 1300 g/m2 bitumo kiekį deklaruojančios bituminių čerpių gamyklos. Naujumas, modernumas, techniniai duomenys, visiškai nauja gamybos technologija ir suteikiamas didelis garantinis laikotarpis – didžiausi RUFLEX dangos privalumai.

Ar RUFLEX bituminės čerpės samanoja?

Tai nėra išskirtinis bituminių čerpių bruožas. Juk samanojimas labai priklauso nuo geografinės zonos, ir jeigu jūsų sklype yra ši problema, tuomet samanos viskas: veja, takeliai, namo fasadas ir net stogas. Kai kur bituminių čerpių stogai visiškai nesamanoja, kai kur samanoja šiaurinė pusė, kuriai beveik netenka saulės spindulių. Lietuvos klimato zonoje samanojimas yra dažnas reiškinys. Turime specialių priemonių, kurios padės apsisaugoti nuo samanojimo, ir užtikrins gražų, estetinį stogo bei fasado vaizdą. Samanoms šalinti ir užtikrinti apsaugą nuo jų net keliems metams siūlome „SUNAM – STOP“.

RUFLEX bituminėms čerpėms suteikiama 35 metų garantija. Ar ji reali?

Taip. RUFLEX gamykla čerpėms suteikia 35 metų garantiją, o garantiniai įsipareigojimai yra apdrausti draudimo kompanijoje RosGosStrach (poliso nr. 03/14/168/608). Esant garantiniam atvejui, gamintojas ne tik pakeičia stogo dangą, bet ir kompensuoja jos perklojimo kaštus.

Kokie yra RUFLEX bituminių čerpių pristatymo terminai?

RUFLEX danga yra sandėliuojama didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Sandėliuose turime daugelį „RUFLEX“ produktų, todėl reikalingas medžiagas galima įsigyti iš karto. Išskirtinius produktus pristatome pagal atskirus užsakymus, tačiau dėl puikaus įdirbio logistikos srityje, pristatymo terminai – minimalūs.

Prieš 10 metų pastatas buvo uždengtas oksiduoto bitumo čerpelėmis. Vienoje vietoje matomi įtrūkimai, kitoje nebėra estetinio vaizdo, nes čerpelės nubluko. Ar būtina plėšti esamas čerpeles ir dengti naują dangą?

Žinoma, geriausia būtų kokybiškai iš naujo uždengti stogą. Tokiu atveju galėtume suteikti garantiją. Tačiau kartais tereikia pataisyti kelias stogo vietas, ir suprantame, kad ne visi gali sau leisti investuoti daugiau. Tokio varianto mes nerekomenduotume, tačiau išties vienas iš bituminių čerpių privalumų, jog taupant kaštus, nuimti jau esamos dangos nėra nebūtina. Galima dengti ant viršaus, ilgesniais vinimis ir taip atnaujinti savo stogą. Be abejo, jei norite geriausio rezultato ir turite tokias galimybes, geriausia būtų perkloti stogo dangą iš naujo, naudojant hidroizoliacinį paklotą ir visus pagal montavimo instrukciją reikalingus priedus. Tuomet jūsų stogas jums tarnaus gerokai ilgiau ir atrodys puikiai. Taip pat norime pažymėti, kad 35 m. garantija suteikiama tik tokiu atveju, jie stogo danga montuojama vadovaujantis gamintojo pateikta montavimo instrukcija. Tad jeigu RUFLEX čerpes naudojate ne pagal instrukciją, šios garantijos suteikti negalėsime.

Stogas buvo dengtas kito gamintojo bituminėmis čerpėmis. Praėjus 7 metams stogas pradėjo drėkti. Nuplėšus dangą pamatėme, kad OSB plokštė yra jau supuvusi. Kur galėjo būti problema?

Didžiausia problema stogo konstrukcijos gedimui – neefektyvi ventiliacinė stogo sistema. Dėl šios priežasties mes visuomet rekomenduojame įrengti ventiliacinę stogo sistemą. Juk stogas gali drėkti dėl daugybės priežasčių: netinkamai paklotos dangos, konstrukcinių stogo klaidų, stogo dengimo metu atsiradusios drėgmės stogo konstrukcijoje bei dėl natūralių namo eksploatavimo priežasčių atsirandančios drėgmės namo viduje. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, ar stogas buvo dengiamas tiksliai pagal montavimo instrukcijas, ar buvo naudota bituminė mastika, kuri užtikrina stogo perimetro bei kitų nesandarių vietų hidroizoliaciją.

Kaip ir visi, bituminių čerpių stogai turi būti efektyviai ventiliuojami. Nesant efektyviai ventiliacinei sistemai, susidaro kondensatas, kuris trumpina OSB plokštės gyvavimo laiką, pūdo gegnes, grebėstus ir visą stogo konstrukciją. Taip pat gali atsirasti pelėsis ar drėkti palėpė. Efektyviausia ventiliacinė sistema – kraiginė ventiliacija. Įmontavus kraiginę ventiliaciją (pagal stogo kraigą/“arkliuką“), stogo konstrukcija ventiliuojama nuo apačios (karnizo), iki viršaus (kraigo). Patirtis rodo, kad ventiliaciniai kaminėliai neužtikrina pakankamos stogo konstrukcijos ventiliacijos, nes jie ventiliuoja tik tam tikrą zoną aplink save.

Ar RUFLEX bituminės čerpės blunka?

Dauguma stogo dangų blunka, nes yra veikiamos ultravioletinių spindulių, drėgmės, temperatūrų skirtumo ir t.t. Lygiai taip pat blunka ir visi kiti daiktai: automobilis, namo fasadas ir pan. Tačiau RUFLEX danga yra gerokai didesnio spalvinio atsparumo nei dauguma rinkoje esančių analogų.

RUFLEX bituminių čerpių pabarstas sudarytas iš bazalto, o ne skalūno. Tai sukuria gerokai aukštesnę spalvinę produkto kokybę. Bazalto granulės yra visiškai impregnuotos reikiama spalva, kuria nusidažo net jų vidus, ne tik išorė. Šis pabarstas yra ekologiškas ir natūralus. Kiti gamintojai juodos spalvos granulių išgavimui naudoja metalurgijos atlieką – šlaką, kuris yra paprasčiausiai pigesnis. Tačiau RUFLEX netaupo klientų sveikatos ir ekologijos sąskaita, ir šlako savo produkcijos gamybai nenaudoja.

Kokios bituminės čerpės RUFLEX tinkamiausios būtent man?

Čerpes derėtų rinktis pagal kliento poreikius ir statomo objekto rūšį bei paskirtį. RUFLEX gamykla siūlo itin platų gaminių formų ir spalvų asortimentą. RUFLEX Runa kolekcija sudaro akį traukiantį mozaikos vaizdą, įvairios spalvos leidžia priderinti namo stogą prie bet kokio fasado, sienų ar aplinkos. RUFLEX Sota kolekcija perteikia žaismingą “korio” formos girliandą, šios formos spalvų pabarsto maišymo subtilybės sudaro itin gražų margumo vaizdą. RUFLEX Tab kolekcija pasižymi kokybiškumu. Stogas padengtas RUFLEX Tab kolekcija, sudaro dvigubą sluoksnį absoliučiai viso stogo plote, tad klientas gauna daugiau nei pusantro karto daugiau produkto, už patrauklią kainą. Ši forma skirta tiems, kas nori estetinio ir neiššaukiančio namo stogo vaizdo. Amerikoje pagamintos RUFLEX Esten čerpės dvelkia prabanga ir subtilumu.  

Ar man reikalinga ruloninė hidroizoliacinė RUFLEX stogo danga? 

Hidroizoliacinės ruloninės dangos klojimas yra vienas iš bituminių čerpių montavimo instrukcijos dalių. Hidroizoliacinė ruloninė danga, dar kitaip vadinama paklotu, yra BŪTINA esant mažam stogo nuolydžiui, tai veikia kaip papildoma hidroizoliacija ir sudaro maksimalią apsaugą nuo pratekėjimo.

Ar mano stogui tiks K-Vent kraiginės ventiliacijos elementas? 

K-Vent kraigo ventiliacijos elementai yra vieni iš geriausių rinkoje kokybės ir kainos santykiu. K-Vent ventiliacijos didžiausias privalumas – jis turi lenkimo galimybę net trijose vietose. Tai suteikia Jums daugiau galimybių išgauti Jūsų norimą kraigo kampą, taip pat palengvėja ir tvirtinimo darbai. Kitas privalumas – K-Vent ventiliacija turi įpjovas viršuje, todėl ją lengva montuoti sienos ir šlaito susidūrimo vietose. Šis privalumas suteikia daugiau galimybių suprojektuoti idealią ventiliaciją net sunkiai prieinamose vietose, nedarkant stogo vaizdo įvairiais ventiliaciniais kaminėliais. K-Vent kraigo ventiliacijos elementams suteikiama 50 metų garantija, jie išlaiko elastingumą esant žemai temperatūrai, neleidžia pakliūti sniegui ir šoniniam vėjui per ventiliaciją į stogo konstrukciją, yra atsparūs mechaniniams poveikiams (puikiai atlaiko net suaugusio žmogaus svorį).

Kokią lietaus nuvedimo sistemą man išsirinkti?

Lietaus nuvedimo sistema turi būti pasirinkta individualiai. Jos pasirinkimas priklauso nuo stogo projekto, jo nuolydžio laipsnio ir ploto. Taip pat ir kliento skonio. Prekiaujame dviejų tipų lietaus nuvedimo sistemomis - PVC ir plieninėmis.

PVC lietaus nuvedimo sistemos sukurtos naudoti sunkiomis oro sąlygomis, todėl puikiai atlaiko lietų, vėją, sniego bei ledo apkrovas. Visos sudedamosios dalys idealiai atitinka viena kitą, jos jungiamos bei tvirtinamos itin paprastai ir suprojektuotos taip, kad montuojant nereikėtų specialių instrumentų ar medžiagų. PVC sistemos gaminamos iš aukštos kokybės plastiko, todėl jos ilgus metus lieka funkcionalios ir atrodo estetiškai.

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos - tai geriausias pasirinkimas, įskaitant visas praktinio drenažo savybes. Lietaus nuvedimo sistema leidžia tvarkingai surinkti visą lietų arba tirpstantį sniegą ir nuvesti surinktą vandenį į reikiamą vietą. Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia įranga ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai. Tai patvari medžiaga, atlaikanti kasdieninį išorės poveikį bei atspari įvairiems smulkiems įbrėžimams ir pažeidimams.

Vadovaukitės mūsų rekomendacijomis, norėdami išsirinkti jūsų stogui tinkamiausią lietvamzdžių kiekį arba kreipkitės į mus. Mes profesionaliai suskaičiuosime visas reikiamas detales konkrečiam stogui.

Ar man bus reikalingi papildomi stogo įrengimo priedai ir kokie? 

Į RUFLEX siūlomos produkcijos asortimentą įeina visi bituminių čerpių stogo dengimui reikalingi priedai – kraigo/karnizo čerpės, danga sąlajoms, hidroizoliaciniai paklotai, bituminė mastika ir kt. Šie priedai yra būtini, norint tvarkingai ir pagal instrukcijas uždengti kokybišką RUFLEX bituminių čerpių stogą. Kraigo/karnizo čerpės yra naudojamos stogo karnizui (apatinė juosta) ir kraigui (stogo “arkliukas”, viršus) sumontuoti. Iš vienos pakuotės gausite 21 karnizo metrą arba 17 metrų kraigo (kraigo čerpės persidengia ~5 cm viena ant kitos). Danga sąlajoms naudojama uždengti stogo sąlajų vietas, taip pat aptaisyti kaminus. Tai ruloninė danga, tvirtinama kaip ir čerpės – vinimis. Viename rulone rasite 10 metrų dangos. Hidroizoliacinis paklotas klojamas po čerpėmis ant OSB plokštės. Paklotas turi lipnų kraštą, kuris persidengia vienas su kitu 5 cm, taip pat tvirtinama vinimis kas 15 cm. RUFLEX hidroizoliacinio pakloto rulonas gali būti 20 arba 15 metrų ilgio, o plotis 1 metro. Bituminė mastika - tai bituminiai klijai. Jie naudojami užtikrinti hidroizoliaciją visu stogo perimetru (ant laštakių, vėjalenčių), taip pat aptaisyti kaminus su danga sąlajoms. Bituminė mastika yra nelaidi drėgmei.

Kaip suskaičiuoti, kiek kainuos mano stogo danga? 

Skaičiuodami patys galite ir suklysti. Kreipkitės į mus, pateikite būsimo stogo planą, ir jums bus paruošta sąmata su tiksliais kiekiais bei kainomis.

 

Norite užduoti savo klausimą? Rašykite:

Vardas  
El. paštas  
Pranešimas