Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Bituminės čerpės

RUFLEX lanksčiosios bituminės čerpės išsiskiria itin patraukliomis savybėmis – kokybe, kaina ir ilgaamžiškumu. Ši stogo danga ne veltui vadinama naujos kartos produktu – ją gaminant suderintos naujausios technologijos ir ekologiškumas. 

Jos gaminamos iš modifikuoto bitumo, o pagrindui naudojamas neaustinis stiklūnas. Jų dėka stogo danga tampa itin lanksti, tampri ir atspari temperatūros svyravimams.
Kokybiškas bitumas gaminamas tik iš geriausių naftos rūšių.
Pabarstui naudojamos tik natūralaus akmens – bazalto – granulės. Tai užtikrina spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą dėvėjimuisi.
Stabilią produkcijos kokybę garantuoja visiškai automatizuotas gamybos kontrolės procesas.

RUFLEX bituminių čerpių kokybė atitinka pačias griežčiausias ES ekologines normas. Tai saugi danga tiek žmogui, tiek jį supančiai aplinkai.

Bituminės čerpės – universalios, todėl jas galite naudoti tiek naujų stogų dengimui, tiek ir senų remontui. Lengvai uždengsite net ir sudėtingus įvairių formų – gyvenamosios, pagalbinės bei pramoninės paskirties – namų stogus, kurių nuolydis ne mažesnis nei 11º. Šios dangos privalumai: nesudėtingas klojimo būdas, atsparumas temperatūros pokyčiams, hermetiškumas bei nelaidumas garsui. Dangos ilgaamžiškumą gamintojas RUFLEX patvirtina suteikdamas net 35 metų garantiją.

RUFLEX siūlo šešias skirtingas bituminių čerpių kolekcijas, kurių formų ir spalvų įvairovė leidžia įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sprendimus. 

Lietaus nuvedimo sistemos

PVC lietaus nuvedimo sistemos sukurtos naudoti sunkiomis oro sąlygomis, todėl puikiai atlaiko lietų, vėją, sniego bei ledo apkrovas. Visos sudedamosios dalys idealiai atitinka viena kitą, jos jungiamos bei tvirtinamos itin paprastai ir suprojektuotos taip, kad montuojant nereikėtų specialių instrumentų ar medžiagų. PVC sistemos gaminamos iš aukštos kokybės plastiko , todėl jos ilgus metus lieka funkcionalios ir atrodo estetiškai.

Plieninė lietaus nuvedimo sistema - tai geriausias pasirinkimas, įskaitant visas praktinio drenažo savybes. Lietaus nuvedimo sistema leidžia tvarkingai surinkti visą lietų arba tirpstantį sniegą ir nuvesti surinktą vandenį į reikiamą vietą. Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia įranga ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai. Tai patvari medžiaga, atlaikanti kasdieninį išorės poveikį bei atspari įvairiems smulkiems įbrėžimams ir pažeidimams.

Priedai

Naudokite visus būtinus priedus.

Tik teisingai sumontuotas stogas garantuos jums ramybę ir saugią užuovėją ilgus dešimtmečius.

Stogui, kuris dengiamas bituminėmis čerpėmis, reikės ir bituminių klijų, dangos sąlajoms, specialių cinkuotų vinių plačiomis galvutėmis, hidroizoliacinio pakloto, pritaikytų skardos lankstinių, kraiginių čerpių, ventiliacinės sistemos bei geros lietaus nuvedimo sistemos.

Visa tai galime jums pasiūlyti greitai ir nebrangiai.

Stogo ventiliacija

K-Vent kraigo ventiliacijos elementai yra vieni iš geriausių rinkoje kokybės ir kainos santykiu. K-Vent ventiliacijos didžiausias privalumas – jis turi lenkimo galimybę net trijose vietose. Tai suteikia Jums daugiau galimybių išgauti Jūsų norimą kraigo kampą, taip pat palengvėja ir tvirtinimo darbai. Kitas privalumas – K-Vent ventiliacija turi įpjovas viršuje, todėl ją lengva montuoti sienos ir šlaito susidūrimo vietose. Šis privalumas suteikia daugiau galimybių suprojektuoti idealią ventiliaciją net sunkiai prieinamose vietose, nedarkant stogo vaizdo įvairiais ventiliaciniais kaminėliais. K-Vent kraigo ventiliacijos elementams suteikiama 50 metų garantija, jie išlaiko elastingumą esant žemai temperatūrai, neleidžia pakliūti sniegui ir šoniniam vėjui per ventiliaciją į stogo konstrukciją, yra atsparūs mechaniniams poveikiams (puikiai atlaiko net suaugusio žmogaus svorį).