Facebook
Skype
Email

35 metų garantija

Stogo ventiliacija

Įrengdami bet kokį stogą, visada pagalvokite apie jo ventiliaciją. Ji būtina tam, kad stogo konstrukcijos neveiktų namo viduje susikaupęs kondensatas. Ventiliacijos elementai prailgina stogo tarnavimo laiką, užtikrina, kad stogo konstrukcijos nebus nuolat veikiamos drėgmės pertekliaus bei apsaugo namus nuo perkaitimo vasaros karščių metu.

Viena iš efektyviausių stogo ventiliacijos priemonių – tai kraiginės ventiliacijos elementas “K-Vent”. Svarbiausias jo privalumas – tai puiki stogo konstrukcijos ventiliacija visu jos plotu, o ne tik konkrečiose stogo vietose. Pagamintas iš itin atsparaus plastiko, savo konstrukcijoje jis neturi jokių sudedamųjų dalių, kurios galėtų laikui bėgant sugesti, užsikimšti ar kitaip sutrumpinti šio elemento tarnavimo laiką. Todėl jam suteikiama net 50 m. garantija!

Kraiginės ventiliacijos elementas “K-Vent” beveik visu plotu užklojamas kraiginėmis čerpėmis, paliekant tik ventiliacijos angas. Tokiu būdu jis nekrenta į akis ir stogas atrodo puikiai.

Stogas jums tarnaus gerokai ilgiau ir reikalaus mažiau priežiūros, jei stogo konstrukcijoje įrengsite vėdinimo sistemą. Tai užtikrins patikimą apsaugą nuo drėgmės pertekliaus, kuri gali rastis dėl skirtingų priežasčių: aplinkos poveikio, stogo dengimo metu konstrukcijoje atsiradusios drėgmės ir namo eksploatacijos metu natūraliai besikaupiančių vandens garų patalpos viduje.

Visada rekomenduojama įrengti stogo konstrukcijos vėdinimą. Kai įrengiamos stogo ventiliacijos ertmės, būtina padaryti oro patekimo kanalus stogo karnizo apačioje ir oro ištraukimo kanalus šalia ar ant stogo kraigo.

Stogo ventiliacija

Šiuo metu mes jums galime pasiūlyti stogo ventiliacijos kraigo elementą “K-Vent”, tinkantį visų tipų kraigams. Jis lengvai tvirtinamas, atsparus, nereikalauja jokios papildomos priežiūros, o garantija – net 50 m.!

Kraiginė ventiliacija turi neabejotinų privalumų, ir vienas svarbiausių – tai, kad stogo konstrukcija yra vėdinama visu jos ilgiu, o ne tik konkrečiose stogo vietose. Toks ventiliavimo principas užtikrina puikią oro cirkuliaciją, leidžia iš stogo konstrukcijos pasišalinti susidariusiam kondensatui ir apsaugo nuo perkaitimo vasaros karščių metu. Stogo konstrukcija ir jos elementai gerokai ilgiau išlieka kokybiški, patvarūs ir išsaugo puikias technines savybes.

“K-Vent” tinka ir horizontaliems ar nedidelio nuolydžio stogų kraigams bei stogo ir pastato susikirtimo vietoms. Jis turi net tris lenkimo linijas, kurios leidžia montavimo metu jį sulenkti per tris vietas ir užtikrinti taisyklingą, suapvalintą stogo formą. Oras įrengtais ventiliacijos kanalais juda taisyklingai, puikiai vėdindamas visą stogo konstrukciją.

Kraiginės ventiliacijos elementas yra patogus darbui, mat išlieka elastingas net ir esant žemai temperatūrai bei pasižymi puikiu atsparumu mechaniniam poveikiui – lengvai išlaiko suaugusio žmogaus svorį. Tam, kad būtų paprasta išlaikyti tiesią montavimo liniją, numatytos specialios elementų jungties vietos, o jų tvirtinimui prie stogo – 6 specialios vietos varžtams ir pažymėta linija vinims.

Patogus kraigo ventiliacijos elementų dydis leidžia montavimo procese sumažinti nupjaunamų detalių kiekį. Jungčių paslankumas užtikrina, kad konstrukcija išliks nepažeista, net kitiems stogo elementams kiek pajudėjus.

Kraiginės ventiliacijos elementui “K-Vent” nereikalinga jokia papildoma priežiūra eksploatacijos metu. Jis pakankamai sandarus, todėl į stogo konstrukciją nepaklius sniegas, šoninis lietus ir vėdinimo angos neužsikimš šiukšlėmis, kurias reikėtų kartas nuo karto išvalyti. Nėra ir jokių papildomų detalių, kurios ateityje galėtų sukelti ventiliacijos veikimo nesklandumų. Tai ilgaamžis įrenginys, kuris užtikrins dar geresnę jūsų stogo kokybę.

Techniniai duomenys:

Dydis – 360×600 mm.

Spalva – juoda, ruda, žalia, pilka.

Svoris – 550 g.

Įpakavime 10 vnt., t.y. 6 tiesiniai metrai.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko.

Garantija – 50 metų!

Šis ventiliacijos elementas padės jūsų stogui išlikti išoriškai patraukliu, mat iš išorės yra beveik nepastebimas.

Įsitikinkite patys, peržvelgę“K-Vent” nuotraukų galeriją.

Ventiliacinis elementas